2008 yılında  inşaat malzemeleri ticareti ile temel attığımız sektör  hayatımıza her gün yeni hedefler ekleyerek kilit taşı,bordür imalatı ve 2018 yılına ulaştığımız bugünlerde; güven esası olan önceliğimizi yaşam alanları üreten bir firmayız. Yaşanılacak mekanlar sunmak adına inşaa ettiğimiz her yapıda,yaşayacağımız mekanlar hayal ediyoruz.

Her işimiz için gösterdiğimiz sonsuz özveri ile teknolojiyi birleştirerek  günümüz yaşam koşullarına uygun rahatlığın ve konforun ön planda tutulduğu konutlar inşaa ediyoruz.Mertyürek İnşaat olarak sektörde geçirdiğimiz  senelerden edindiğimiz tecrübeler, koyduğumuz hedefler ve inandığımız değerler doğrultusunda yaptığımız tüm projeleri başarıyla ve memnuniyetle tamamlamış olmanın haklı gururu ve güveniyle bundan sonra yapacağımız işler için de aynı hassasiyeti göstermeyi taahhüt ediyoruz.

MİSYONUMUZ  ;  

En kaliteli malzemeyle,yaşanmaya değer en güzel yapılar inşa ederek sektörel kalkınmanın öncülerinden olmaktır. Müşteri beklentilerine uygun projeler geliştirip yapılarımızı son teknoloji ile entegre etmek ve verdiğimiz tüm taahhütler konusunda satış öncesi ve satış sonrası tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ ;

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede, ”kaliteli ve güvenli yaşam alanı” dendiğinde ilk akla gelen şirket olmaktır.Başladığımız günden bu güne değişmeyen değerlerimiz ve her gün arttırarak belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda sizlerin sadece bugün değil gelecekte de ihtiyaçlarınızı karşılayan projeler üretmektir.